Viacúčelový vysávač Hyundai VC 5750

Sdílet

Tento viacúčelový vysávač vládne obrím zásobníkom nečistôt a pritom je tichý. Čistí koberce, vysáva tekutiny či väčšie nečistoty a je ideálny nielen pre kutilov

Nekompromisne dokonalý vysávač

Prečo sa uspokojiť s priemerným výkonom, keď môžete mať nadpriemerný? Praktický a výkonný viacúčelový vysávač Hyundai s príkonom 1 500 W kombinuje 3 funkcie v jednom - využijete ho nielen na klasické suché vysávanie, ale hravo zvládne aj vysávanie tekutín a čistenie kobercov. S jeho multifunkčnými vlastnosťami vám bude vždy po ruke.

Aby ste mohli naplno využívať schopnosti tohto profesionála, patrí k nemu aj bohatá výbava. Na upratovanie môžete využiť:


•Klasickú podlahovú hubicu
•Šterbinovú hubicu
•Hubicu na dôkladné čistenie čalúnenia
•Hubicu na šampónovanie čalúnenie
•Hubicu na šampónovanie kobercov

 

Viacúčelový vysávač zvládne vysávať ako prach a suché nečistoty, tak aj vodu a iné tekutiny. Kapacita na suché vysávanie je 15 l a znečistenej vody dokáže pojať až 9 l.

Vyzreje aj na koberce

S funkciou hĺbkového čistenia kobercov bude váš domov či kancelária opäť ako nová. Jedným stlačením páčky nanesiete šampón a špinavá voda je hneď vzápätí nasávaná späť do nádrže. Starý koberec bude zase ako nový a zmena je naozaj znateľná. Vysávač sa nezľakne ani rozliatych tekutín ako na koberci, tak ani na gauči. Všetko pomocou špeciálnych hubíc na hĺbkové čistenie a prepieranie.

Vysávač Hyundai vďaka jeho sile a bohatému príslušenstvu využijete nielen na dôkladné upratovanie celého domu, ale príde vhod aj pri upratovaní garáže alebo dielne. Vysávač je tiež ideálnym pomocníkom do kancelárie či iných pracovných priestorov, kde potrebujete povysávať a vyčistiť záťažové koberce a veľké plochy.


Nenáročná a pohodlná manipulácia


Aby bola manipulácia s vysávačom jednoduchá a jednoduchá, je jeho spodná časť obarená pojazdovými kolieskami, ktoré zaistia dokonalú stabilitu. Predné kolieska sú otočné o 360° umožňujú pohyb všetkými smermi a k ​​dispozícii tak budete mať akčný rádius 8 metrov.

Ergonomicky tvarovaná rukoväť umožní pohodlné držanie. Rukoväť má integrovanú reguláciu vedľajšieho prisávania vzduchu. Vysávač je vybavený priestorom pre 5metrový prívodný kábel. Vďaka tomu vám nebude nikde prekážať a motať sa pod nohami.

 Viacúčelový vysávač Hyundai VC 5750 získal v nezávislom porovnaní portálu Arecenze.cz ocenenie Najlepší dostupná varianta vo svojej kategórii.Viacúčelový Vysávač


* mokré / suché vysávanie
* šampónovanie, hĺbkové čištenie a prepieranie kobercov, čalúneného nábytku
* vysoký sací výkon
* nádoba na saponát 6 l
* filter s plavákom pre mokré vysávanie
* kapacita 15 l prachu / 9 l znečistenej vody
* papierové vrecko 4 l / textilný filter
* podlahová, hubica na čalúnenie, štrbinová hubica, široká a úzka hubica na šampónovanie
* plastové trubky
* dĺžka prívodného kábla: 5 m
* hlučnosť 80 dB
* príkon 1500 W

Kde zakúpiť


Parametre produktu
Viacúčelový vysávač Hyundai VC 5750
Záručná doba 24 mesiacov
Príkon vysávača1500 W
Typ filtrácievreckový, bezvreckový
Typ konštrukciepodlahová
Elektrická zásuvkaNie
Akčný rádius/dosah8 m
Hlučnosť80 dB
Objem prachového vrecka alebo nádoby15 l
Hmotnosť 9,2 kg
Výška 52,0 cm
Šírka 46,0 cm
Hĺbka 43,0 cm
Hmotnosť balenia 11.000 kg
Výška balenia 61,0 cm
Šírka balenia 46,5 cm
Hĺbka balenia 44,0 cm