Zavárací hrniec Hyundai PC 200 biely

Sdílet

Zavárací hrniec o objeme 27 l pre14 pohárov, vybavený plynulým termostatom a 120 min. časovačom, na požadovanej teplote udrží horúce nápoje, guláš, či polievky.

Zavárací hrniec Hyundai PC 200 v bielom smaltovanom prevedení je ako stvorený k zaváraniu a sterilizácii ovocia a zeleniny, ale poteší aj na rodinné párty, kedy v ňom môžete uchovať horúce nápoje, polievky, či guláš na požadovanej teplote.


Jeho objem 27 l a rošt o priemere 32,5 cm umožní pohodlné zaváranie v 14 pohároch o objeme 1 l. Požadovanú teplotu jednoducho nastavíte pomocou plynulého termostatu v rozsahu 50 - 100 °C a na jej dosiahnutie upozorní zvukový signál. K dispozícii máte aj časový spínač v rozsahu 20 až 120 minút, zvoliť je možné aj nepretržitý chod. Vodu ľahko vypustíte pomocou výpustného kohútka.


Hrniec je možné využiť taktiež na párty, oslavy, či tábory. Môžete ho použiť ako veľkú termosku s priebežným ohrievaním. Udržíte v ňom na požadovanej teplote taktiež teplý čaj, či varené víno. Alebo výpustný kohútik zvnútra uzavriete dodávanou zátkou a bez strachu v ňom môžete taktiež priebežne prihrievať guláš, či polievku. Zazátkovanie výpustného kohútika zabráni jeho nechcenému upchatiu.


Kvalitná nerezová nádoba má topné teleso ukryté pod rovným dnom. Rukoväte hrnca sú tepelne izolované, nechýba ochrana proti prehriatiu a chodu naprázdno.


Pozrite si reportáž o zaváracom hrnci Hyundai PC 200 z programu Hobby naší doby TU

Zavárací hrniec


* Objem 27 l
* K zaváraniu a sterilizácii ovocia a zeleniny
* Kvalitný smaltový povrch nádoby
* Kapacita 14 zavarovacích pohárov s obsahom 1 litra
* Nastaviteľný časový spínač 20 - 120 min., alebo nepretržitý chod
* Rošt na zaváracie poháre s priemerom 32,5 cm
* Plynule nastaviteľný termostat 50 - 100°C
* Zvuková signalizácia pri dosiahnutí nastavenej teploty
* Plastový výpustný kohútik
* Vhodný aj pre prípravu teplých nápojov, na prípravu polievok a gulášov
* Tepelne izolované rukoväte
* Skrytá tepelná špirála - rovné dno
* Bezpečnostná poistka proti prehriatiu a chodu naprázdno
* Príkon 1800 W
* vnútorné rozmery (v x š): 30 x 34,5 cm

Kde zakúpiť